ОЦІНКА СИСТЕМИ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНО-ІННОВАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ НА ПРИКЛАДІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

N. M. Zaіarna, Н. V. Kizin

Анотація


Доведено пріоритетність державного регулювання економічних процесів шляхом забезпечення економічної безпеки та її інвестиційно-інноваційного забезпечення. За результатами експертного опитування керівників та фахівців апарату управління підприємств м. Львова та Львівській області представлено характеристику ефективності державної політики удосконалення інвестиційно-інноваційного забезпечення економічної безпеки економіки України з погляду мікрорвня. Виявлено найбільш проблемні чинники формування і розвитку інвестиційно-інноваційного забезпечення економічної безпеки економіки Львівської області, рівень ефективності реалізації функцій державної політики та її недоліки.


Ключові слова


державне регулювання; інвестиційно-інноваційне забезпечення; економічна безпека; ефективність реалізації функцій державної політики.

Повний текст:

PDF

Посилання


Кабінет Міністрів України. Розпорядження № 603-р від 17.07.2013 р. Про схвалення Концепції Загальнодержавної економічної програми розвитку промисловості на період до 2020 року / Урядовий кур’єр від 19.09.2013. – № 170.

Україна. Президент. Стратегія національної безпеки України. –

Указ № 287/2015 від 26.05.2015 р. [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.president.gov.ua.


Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.